Tatuaż tymczasowy - jak go zrobić aby był trwały? 2
Tatuaż tymczasowy - jak go zrobić aby był trwały?

Tatuaż tymczasowy - jak go zrobić aby był trwały?

Aby osiągnąć wymarzony efekt należy prawidłowo zaaplikować tatuaż zmywalny. Nie jest to skomplikowana procedura, jednak trzeba pamiętać aby robić wszystko bardzo dokładnie i stosować się do konkretnej instrukcji. 

1. Należy wybrać wybrany przez siebie szablon z arkusza i wyciąć odpowiedni fragment lub przygotować cały tatuaż, oczywiście w zależności od upodobań. 

2. Przygotuj odpowiednio skórę do aplikacji tatuażu. Oczyść ją, nie może się na niej znajdować żaden krem czy balsam, ponieważ trudno Ci będzie do niej przykleić tatuaż. Umyj skórę mydłem, bądź zdezynfekuj nasączonym gazikiem osusz i odczekaj chwilę.

3. Powierzchnia, na którą naklejasz tatuaż, musi być sucha. Dokładnie wytrzyj ją szmatką lub papierowym ręcznikiem. Odczekaj chwilę, aż wilgoć się ulotni. W przeciwnym razie tatuaż nie będzie się trzymał powierzchni. Może też być przez to również mniej trwały lub nie odbić się w całości.

3. Usuń bezbarwną folię ochronna, która osłania tatuaż – UWAŻAJ by nie dotykać części z tatuażem 

4. Umieść klejącą stroną na wybrany obszar ciała (najtrwalszy tatuaż wychodzi na skórze z jak najmniejszą ilością włosów)

5. Dociskaj wilgotną szmatką/ręcznikiem/gąbką i namocz papier podkładowy bądź zrób to bezpośrednio wodą.

6. Po około 20-30 sekundach odklej papier podkładowy i czekaj aż tatuaż wyschnie

Mamy również trik dla osób, które chcą przedłużyć efekt tatuażu tymczasowego. Wystarczy, że kilka minut po aplikacji użyjecie lakieru do włosów, rozpylicie go z 50 cm odległości i gotowe. 

Czego unikać w trakcie lub po aplikacji tatuażu zmywalnego?

Należy pamiętać, aby nie spieszyć się z nakładaniem tatuażu tymczasowego, ponieważ gdy zbyt szybko go nałożymy, istnieje ryzyko, że grafika nie odbije się całkowicie, może się również rozerwać bądź nieestetycznie pomarszczyć. Najważniejszym aspektem jest przygotowanie skóry do aplikacji tatuażu. Trzeba mieć na uwadze, aby skóra nie była tłusta, ponieważ do takiej tatuaż nie jest w stanie się przykleić.

Aplikacja odnosi się do wszystkich rodzajów tatuażu: tatuaży damskich, tatuaży męskich, tatuaży dla dzieci. 

 

 

Komentarze do wpisu (2)

24 maja 2022

Jak długo utrzymuje się na skórze taki tatuaż? Np. na dłoni?

5 grudnia 2022

045, respectively cialis online cheap Plastic wrap or condom is removed and thrown away after use

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl