Prezent na walentynki kupony miłości 0
Prezent na walentynki kupony miłości

 Istnieje wiele sposobów na okazywanie miłości partnerowi. Jeśli chcesz pokazać jak bardzo go kochasz, jak bardzo jest dla Ciebie ważny i uważasz, że słowa "kocham Cię" to zdecydowanie za mało- okaż mu więc miłość czynem. podaruj niesamowitą niespodziankę, aby zapamiętał walentynki na długo. Mężczyźni mają łatwiej w okazywaniu miłości, Twój ukochany zabierze Cię na romantyczną kolację, kupi kwiaty bądź biżuterię. My jako kobiety musimy się bardziej postarać, jeśli chcemy zrobić coś wyjątkowego.

Zdrapki miłości dla niego

Jest świetny sposób aby pokazać miłość w sposób nietuzinkowy, z ogromnym zaskoczeniem. Takim sposobem są zdrapki miłości na walentynki. Możesz wybrać tekst spośród 72 tekstów, które wzięły udział w ankiecie " co sprawia mężczyznom największą przyjemność". Zdrapki wydrukowane są na grubym eleganckim papierze, wyglądają ekstrawagancko, każda zdrapka zapakowana jest w osobną folijkę, co zabezpiecza kupon przed uszkodzeniami i zadrapaniami. Dołożyliśmy wszelkich starań aby kupony wyglądały gustownie. Pudełko w którym znajdują się kupony wykonane jest z matowej czerni, w środku znajduje się Nasz autorski tekst, który dodaje stylu do całokształtu prezentu. Pudełko wykończone zostało złotym akcentem, a całość zapakowana jest w eko kartonik, aby przesyłka dotarła do Ciebie porządnie zabezpieczona. Dodatkowo na pozostałych aukcjach możesz dokupić pojedyncze sztuki, daj się ponieść wodzy fantazji.

 

 Prezent na walentynki dla chłopaka

Walentynki są obchodzone w prawie każdym miejscu na świecie. Warto przypomnieć skąd w ogóle wzięły się walentynki i co to za święto. A zatem patronem Walentynek jest Św. Walenty ( żyjący w starożytnym Rzymie). Panujący w owym czasie cesarz zakazał młodym mężczyznom wchodzenia w związki małżeńskie a Św. Walenty złamał ten zakaz i potajemnie udzielał ślubów. Został on za ten uczynek wtrącony do więzienia. Tam poznał i uzdrowił ze ślepoty córkę więziennego strażnika, a później udzielił jej ślubu. Za ten czyn cesarz skazał go na śmierć. Św. Walenty zostawił na pożegnanie list dla córki strażnika, który podpisał "Od Twojego Walentego". Kto z Was tak właśnie podpisywał walentynkowe kartki?

 Prezent dla niego na walentynki

 Często zapominamy dlaczego mamy obchodzić uroczyście ten dzień. Nieważne, czy świętujemy miłość czy przyjaźń – ważne, aby zwolnić przez chwilę i zastanowić się nad tym, jakie mamy szczęście, kiedy mamy obok siebie osobę, którą kochamy i sami jesteśmy kochani. Pamiętajcie, że najlepszym prezentem na walentynki jest wspólnie spędzony czas, a z kuponami możecie go znacznie umilić. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl