Czy kolczyk w nosie boli? 0
Czy kolczyk w nosie boli?

Piercing do nosa rodzaje

kolczyk w nosie nostril przekłuwanie nozdrzy (płatka nosa). Jest to najmniej bolesny rodzaj przekłucia.

* kolczyk w nosie high nostril przekłuwanie wysokiego nozdrza (płatka nosa) Ten obszar przekłuwania powinien być grubszy niż reszta nosa. 

* kolczyk w nosie septum jest to przekłucie przegrody nosa. Przekłuwanie odbywa się w tkance miękkiej nad chrząstką , wszystko zależy od budowy nosa, natomiast najczęściej wykonuje się je bliżej czubka nosa. Najpopularniejszą formą tego kolczyka jest: pełne kółko, banan lub podkowa. 

kolczyk w nosie bridge przekłucie skóry nosa na wysokości oczu. Przekłucie przechodzi przez skórę i nie wchodzi do chrząstki. 

* kolczyk w nosie nasallang taki rodzaj przekłucia nosa wchodzi do jednego nozdrza, następnie do przegrody nosowej i wychodzi z drugiego nozdrza. Jest to piercing trudny do wykonania.

* kolczyk w nosie austin bar w tym przypadku kolczyk ze sztangą zostanie wbity w skórę na czubku nosa. Kolczyk podczas takiego piercingu nie przechodzi przez przegrodę nosową.

* kolczyk w nosie rhino jest to pionowe przebijanie końcówki nosa. Rozciąga się od kości nosa i przechodzi między dwoma nozdrzami. Takie przekłucie jest jednym z najbardziej bolesnych ze względu na umieszczenie pionowego przekłucia końcówki. 

* kolczyk w nosie septril  jest to nietuzinkowe połączenie przekłucia przegrody oraz przekłucia do połowy pionowej końcówki. Jest bardzo bolesnym przekłuciem. 

 * kolczyk w nosie multiple nostril wielokrotne przekłuwanie nozdrzy. Taki piercing posiada wszystkie 3 otwory na tym samym nozdrzu lub 2 otwory nad jednym nozdrzem i tylko jeden otwór w drugim nozdrzu. 

Septum - piercing nosa

kolczyk nostril screw (spiralka) to biżuteria, która jest wygięta, aby dopasować się do naturalnej krzywizny wnętrza nosa. To niestandardowe wygięcie sprawia, że biżuteria jest wygodniejsza i bezpieczniejsza niż standardowy styl L-Shape.

kolczyk nose bone stud składają się ze słupka z ozdobą po jednej stronie i małej kulki, która ma nieco większą średnicę niż słupek po drugiej stronie. Podczas noszenia mała kulka utrzymuje ją na miejscu. Podobnie jak skręcany kolczyk w nosie, mają gładkie dopasowanie. 

kolczyk straight barbell(kolczyk prosta sztanga) Sztanga to jedna z najczęstszych i najbardziej wszechstronnych biżuterii w piercingu. Posiada środkowy słupek i koraliki na obu końcach. W zależności od biżuterii możesz usunąć oba lub tylko jeden koralik. Wyróżniamy sztangi proste, zakrzywione(curved barbell) lub okrągłe (często nazywane „podkową”) albo twistery .

kolczyk nose hoop (kolczyk obręcz na nos) ten rodzaj kolczyka jest bardziej zauważalny i co więcej jest łatwy do włożenia. Możesz również zdecydować się na sztuczny obręcz czyli tzw. fake piercing, taki jak pokazany na zdjęciu.

kolczyk horseshoe ring Okrągłe kolczyki ze sztangą to jedna z wielu opcji biżuterii dostępnych dla osób, które są przekłuwane. Istnieją dwie różne opcje nakładania takiej biżuterii: gwintowanie wewnętrzne i zewnętrzne. 

kolczyk ring hoop który przechodzi przez nozdrza z zewnątrz i zapętla się. Są one zwykle mniejsze i cieńsze niż biżuteria z przegrodami.

kolczyk captive bead ring Pierścionek z kulką , pierścień zamykający kulkę, obręcz lub pierścień z kulką to częsty przykład biżuterii do przekłuwania ciała. Składa się z obręczy z uwięzionym koralikiem, który można włożyć i wyjąć, aby otworzyć i zamknąć pierścień. 

kolczyk L-shaped Nose pin Kształt L : Pierścień nosowy ze słupkiem wygiętym pod kątem 90 stopni. Jest bardzo częstym rodzajem kolczyka do nosa, ponieważ kształt litery L jest łatwiejszy do włożenia do przekłucia niż śruba i bezpieczniejszy niż kolczyk kość nosowa.

 Czy kolczyk w nosie boli?

Przekłuwanie nosa znajduje się na dolnym końcu skali bólu. Bardzo możliwe, że będzie przypominać bardziej szczypanie oraz może powodować łzawienie oczu- to normalna reakcja. Każdy inaczej znosi ból i ma inną tolerancję.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl