Tatuaż wilk 0
Tatuaż wilk

Tatuaż wilk symbolika

 Przez tysiące lat wilk był jednym z najbardziej szanowanych dzikich zwierząt i punktem centralnym wielu opowieści, książek czy legend. Jednak jego symbolika różni się w zależności od kultury. W Ameryce Północnej wilk jest postrzegany jako jedno z najbardziej inteligentnych zwierząt i symbolizuje ducha, boskość, życie, śmierć i odrodzenie. W Europie natomiast nie są postrzegane jako przyjazne i boskie; są powszechnie uważane za niebezpieczne i często symbolizują zniszczenie i śmierć. Ale musimy podkreślić, że wilki cieszą się powszechnym szacunkiem niemal wszędzie, z wyjątkiem Europy, gdzie zwierzęta te noszą po prostu inny symbol historyczny. Mimo to wilk odegrał ważną rolę w europejskiej historii kultury; na przykład w historii Romulusa i Remusa dwoje bliźniaków zostało wychowane przez wilka, a nawet przez nią ssane. Warto zrobić tatuaż wilka ze względu na jego szeroką symbolikę. 

 Tatuaż wilka znaczenie

Znaczenia tatuażu wilka różnią się w zależności od tego czy jest to kobiecy tatuaż czy męski. Znaczenie męskiego tatuażu wilka: moc, przywództwo, ochrona, bunt, determinacja, ojcostwo, braterstwo. Natomiast damski tatuaż wilka oznacza: kobiecość, ochronę duchową, macierzyństwo, lojalność. 

Tatuaż tribal wilk

Odważne, czarne linie w stylu sztuki plemiennej sprawiają, że tatuaże zwilka wyglądają zachwycająco. Wyjący, biegnący lub warczący wilk wyglądałby szczególnie efektownie w stylu plemiennym. 

Tatuaż wilk geometryczny

To bardzo popularny styl w studiach tatuaży. Polega on na zastosowaniu linii i kątów, aby nadać tatuażowi minimalistyczny wygląd – symbolizując przywrócenie podstawowego znaczenia tuszu. Kształty geometryczne posiadają również ukryte znaczenia, ponieważ są jednymi z najstarszych symboli w historii. Aby uzyskać wyjątkowe i ciekawy efekt tatuażu z wilkiem, sprawdź geometryczny styl. 

Tatuaż wyjącego wilka

Tatuaże z wyjącym wilkiem nie tylko wyglądają efektownie, ale mogą również mieć ogromne znaczenie. Występują dwa główne powody, dla których wilki wyją: aby komunikować się ze swoją sforą i oznaczać swoje terytorium. Dlatego tatuaż wyjącego wilka mówi, że jesteś silnie związany ze swoim „watahą” czyli swoją rodziną oraz bliskimi, a także jesteś silną osobą, która nie boi się stać i mówić, co myśli.

Tatuaż na przedramieniu wilka

Dwa bardzo modne wilcze tatuaże na przedramieniu to wilcze oczy lub wilcza głowa. Te projekty nie wymagają dużej przestrzeni, dzięki czemu idealnie nadają się do wąskiego umieszczenia. Tatuaże na przedramionach wilka mają również duży wpływ, ponieważ możesz je odsłonić, podwijając rękawy. Są świetnym początkiem rozmowy i dają poczucie nerwowości.

Co dokładnie znajdziesz w Naszej ofercie?

Proponujemy tatuaże wilki oraz wiele innych kategorii. Znajdziesz u nas zarówno męskie tatuaże wilka jak i damskie. Jeżeli dokładnie przejrzysz naszą ofertę, szybko zdasz sobie sprawę, że mamy wszystko, czego Ci w tej chwili potrzeba. Modelki prezentują tatuaże w niezwykły sposób. 
Gdy już uda Ci się znaleźć swój wymarzony tatuaż wilka lub dasz się porwać zakupowemu szaleństwu na całego, wyślemy Twoje zamówienie za pośrednictwem kuriera lub do Paczkomatu InPost. Jeżeli kwota przekroczy 70 złotych, pokryjemy koszty wysyłki. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl