Tatuaże damskie inspiracje 0
Tatuaże damskie inspiracje

Żyjemy w czasach, w których wszystko przeciwstawia się kwestionowaniu i postawie „dlaczego nie?”. Czasy się zmieniły, a my przełamujemy uprzedzenia, dotyczące rasy, płci, a jeśli chodzi o tatuaże już nie ma problemu, gdy kobieta posiada tatuaż na ciele, w dawnych czasach było to niedopuszczalne. 

Modne Postrzeganie tatuaże na przestrzeni lat

Publiczne postrzeganie tatuaży ewoluowało na przestrzeni lat. Nie są one już postrzegane wyłącznie jako symbole buntu lub działalności gangów. Ktoś z widocznym tatuażem 30 lat temu był postrzegany zupełnie inaczej niż byłby dzisiaj. Oczywiście, oglądając tatuaże na ciele jest duża różnica między oceną małego kwiatka na dłoni a diabła na czole. 

 Zarówno kobiety, jak i mężczyźni są narażeni na ryzyko niesprawiedliwej oceny na podstawie tego, co pokazują światu, od ubrań, przez fryzury, po tatuaże. 

Modne pomysły na tatuaże damskie

Istnieje wiele popularnych tatuaży damskich. Największą popularnością cieszą się tatuaże róża, które symbolizują romantyczną miłość. Osoby, które decydują się na ten wzór, są niezwykle emocjonalne i wrażliwe. Przeżywają niezwykle każdą osobistą sytuację, angażują się emocjonalnie w relacje, kobiety bardzo często decydują się na ten wzór, z pewnością dlatego, że róża jest uosobieniem kobiety, na zewnątrz piękna i silna a wewnątrz często targają nią emocje. 

Tatuaż kierunki świata

Kolejny świetny wybór jeśli chodzi o tatuaż. Idealnie prezentuje się na szyi, przedramieniu czy łydce. Kierunki świata symbolizują dążenie do celu, osoby ambitne, które nie zatrzymują się, tylko z całych sił chcą osiągnąć wymarzone cele i plany. Tatuaże kierunki świata mają dosyć dużą symbolikę, mogą również oznaczać bezpieczeństwo w trakcie podróży, ochronę bliskich przed przeciwnościami losu w podróży. 

Tatuaże napisy

Ten rodzaj tatuaży kobiety wybierają równie często jak tatuaże kierunki świata. Tutaj nie możemy mówić o symbolice, ponieważ każdy napis będzie oznaczał lub symbolizował coś innego. Często kobiety wybierają angielskie cytaty ulubionych autorów książek, słowa swoich ukochanych osób, które utkwiły im w pamięci, tatuaże z imionami dzieci, napisy, które są cytatami z filmów bądź ulubione słowo w różnych językach. W tej kwestii możemy postawić na różnorodność i kreatywność. Kobiety z ogromnymi ambicjami zawodowymi wybierają aforyzmy, które pomogą im w dążeniu do celu. Tatuaż napis ma być drogą, którą idziemy, naszym mottem życiowym, czymś co podniesie nas na duchu lub dzięki czemu zdążymy zapomnieć o smutkach dnia codziennego. Pomyśl, czym kierujesz się w swoim życiu i po prostu wydziaraj to. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl