Tatuaż tymczasowy-jak go zrobić aby był trwały? 0
Tatuaż tymczasowy-jak go zrobić aby był trwały?

Tatuaż tymczasowy- jak go zrobić aby był trwały?

Zmywalne wzory nakładane na skórę to doskonałe rozwiązanie dla osób, które lubią zmieniać swój wizerunek. Taki tatuaż zmywalny można łatwo zamówić i bez problemu zrobić w zaciszu swojego domu. Wystarczy się do tego prawidłowo przygotować. Odpowiednio naklejona grafika wytrzyma kilka dni. Nie zmyje się podczas kontaktu z wodą . Poniżej przedstawiamy co to takiego tatuaże zmywalne.

Tatuaże tymczasowe dla dorosłych i dzieci

Chyba każde dziecko cieszy się z kolorowej grafiki przyklejonej na rączce, którą z dumą pokazuje każdemu. Czarne i barwne wzory, które wyglądają jak prawdziwe tatuaże, sprawią radość również dorosłym. Mogą imitować stałe dziary na dłoni, karku, ramieniu, plecach i udzie. Tatuaże zmywalne mogą posłużyć jako test wybranego wzoru przed zrobieniem trwałego rysunku w salonie tatuażu. Są wytwarzane w odbiciu lustrzanym w stosunku do grafiki, która pojawi się po odbiciu na docelowej powierzchni.

 

Naklejanie tatuażu – czego unikać?

Jeżeli zbyt szybko nałożymy sztuczny tatuaż, grafika może nie odbić się całkowicie. Istnieje też ryzyko, że się rozerwie lub nieestetycznie pomarszczy. Przygotowanie skóry pod wodny tatuaż gwarantuje, że wzór utrzyma się nieco dłużej. Tłusta, nieoczyszczona powierzchnia nie jest dobrym miejscem na aplikację naklejek na ciało. Poniżej podajemy wskazówki, w jaki sposób zrobić usuwalny tatuaż, by pięknie się prezentował.

Tatuaż- instrukcja nakładania 

Przyłóż wyciętą grafikę nadrukiem do skóry i dobrze dociśnij dłonią. Wzór musi przylegać do ciała całą powierzchnią.

Zwilż tatuaż wodą bezpośrednio lub mokrą gąbeczką bądź ręcznikiem. Zrób to dokładnie miejsce przy miejscu, aby uzyskać na skórze pożądany efekt.

Mocno dociśnij wzór do skóry przez około 10 sekund. Uważaj, by nie przesunąć go ani o milimetr.

Ostrożnie zdejmij kartonik, aby nie uszkodzić swojego tatuażu zmywalnego. Odczekaj chwilę do wyschnięcia naklejki – i gotowe!

Ciesz się nową ozdobą ciała nawet przez kilka dni. Staraj się nie stosować w miejscu grafiki żadnych natłuszczających balsamów czy kremów. Mogą one spowodować ścieranie wzoru.

Jeżeli zechcesz usunąć swój tatuaż na wodę, użyj do tego oliwki kosmetycznej. Przetrzyj skórę nasączonym wacikiem. W razie potrzeby przyciśnij mocniej, aby zmyć przyklejone pozostałości.

Jeśli będziesz potrzebować konsultacji w zakresie aplikacji tatuaży tymczasowych, śmiało, odezwij się do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl