W którym miejscu zrobić tatuaż tymczasowy ? 0
W którym miejscu zrobić tatuaż tymczasowy ?

W którym miejscu zrobić tatuaż tymczasowy ?

Jedną z najważniejszych kwestii, które należy wziąć pod uwagę podczas robienia tatuażu zmywalnego, jest to, gdzie go umieścić. Niektórym może się to wydawać dość prostą decyzją. Jednak nie należy tego lekceważyć. Dotyczy to zarówno tatuaży stałych, jak i tatuaży na próbę. Jeśli robisz sobie prawdziwy tatuaż, musisz zastanowić się, jak zmieni się Twoje ciało. W przypadku tymczasowych tatuaży należy przede wszystkim wziąć pod uwagę widoczność tatuażu tymczasowego i to, czy jest on odpowiedni dla Twojego obecnego stylu życia. 

Tatuaże stałe mogą jednak wpłynąć na prawdopodobieństwo zatrudnienia. Jeśli pracujesz w branży, w której obowiązują surowe zasady dotyczące wyglądu, zdecydowanie powinieneś rozważyć umieszczenie tatuażu w dyskretnym miejscu, na przykład na plecach, tułowiu lub udach. Ręce i dolne nogi są ryzykowne, ale mogą działać, jeśli nosisz długie rękawy i spodnie. Oczywistymi miejscami, których należy unikać, są dłonie, nadgarstki, kostki, głowa i szyja.

Nie zaniedbuj powyższych rozważań, jeśli obecnie pracujesz w bardziej swobodnym środowisku. Twoje plany zawodowe mogą się zmienić i nie chcesz, aby tatuaż uniemożliwił Ci zdobycie wymarzonej pracy za kilka lat!

Tatuaże firmy Tattooland ale również tatuaże stałe najlepiej działają na płaskiej powierzchni. Zaokrąglone i kościste obszary dodają niezwykłej wymiarowości, która może wypaczyć projekt. Najlepiej również unikać części ciała, które znacznie się rozciągają lub marszczą, takich jak łokcie i kolana. 

Tatuaże tymczasowe, które naturalnie blakną w ciągu około jednego tygodnia. Jeśli chcesz, aby tatuaż tymczasowy trwał dłużej, zastanów się strategicznie, gdzie go umieścić. Na przykład ręce nie byłyby idealne, ponieważ są często myte. Obszary, które bardziej się pocą, mogą również negatywnie wpłynąć na trwałość twojego tatuażu zmywalnego 

Tatuaże dla dzieci najczęściej robione są na rączkach bądź nóżkach. W tych miejscach idealnie się trzymają.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl