Wzory tatuaży dla mężczyzn 0
Wzory tatuaży dla mężczyzn

W długiej historii tatuaży uczestnikami tego rytuału byli zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W starożytności tatuaże były noszone jako amulety dla ochrony, oznak wysokiego statusu lub siły oraz jako znak przekonań religijnych lub kulturowych. Na początku współczesnego wieku tatuaże były postrzegane jako piętno, wzywające łajdaków i przestępców. W ciągu ostatniego półwiecza tatuaże stały się coraz bardziej akceptowalne społecznie i coraz częściej noszone są jako forma wyrażania siebie.  

Ewolucja wzornictwa męskich tatuaży przeszła z jednego końca spektrum na drugi. W przeszłości mężczyźni otrzymywali tatuaże jako dowód statusu, bez względu na to, czy był to król, czy niewolnik. W dzisiejszych czasach mężczyźni noszą tatuaże o różnych kształtach i stylach. Oto niektóre z aktualnych trendów.

Tatuaż róża na dłoni

Tatuaż na dłoni to odważne stwierdzenie, że tylko para rękawiczek może zakryć. Coś w rodzaju klasycznego tatuażu z różami może symbolizować wiele rzeczy w zależności od koloru lub liczby róż. Różane tatuaże, często uważane za kobiece, od dawna są popularnym wyborem dla mężczyzn. 

 

Ptaki

Gołębie są uniwersalnym znakiem pokoju i są zawsze popularnym wzorem tatuażu. Te małe tatuaże zmywalne się coraz bardziej popularne wśród tych, którzy mogą chcieć ukryć swoje tatuaże lub tych, którzy wolą subtelne oświadczenie. Z drugiej strony tatuaż na palcu jest wręcz przeciwny. Małe projekty idealnie pasują do tego znacznie mniejszego płótna i prawie niemożliwe do ukrycia.

 

Tatuaż geometryczny na tricepsie

Poniższy tatuaż geometryczny jest mieszanką kilku bardzo popularnych trendów. To prosty i wyrafinowany projekt, coś, co każdy może nosić. A struktura projektu, połączenie drobnych linii i kropek, tworzy szczegółową całość. 

Tribale

Tribale od dawna są podziwiane za ich tajemniczą naturę, siłę, mądrość i moc i naturalnie od wieków są jednym z najpopularniejszych wzorów tatuaży. 

Bez względu na projekt, który wybierzesz, upewnij się, że sztuka przemawia do Ciebie. Na szczęście wszystkie tatuaże przedstawione na powyższych zdjęciach są dostępne jako tatuaże tymczasowe . Skorzystaj z takich opcji, aby tymczasowo wyrazić swoją osobowość lub przetestować wygląd, który rozważasz. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl