Sprzedaż hurtowa tatuaży tymczasowych

Sprzedaż hurtowa tatuaży tymczasowych

Ceny:

Zamówienie powyżej 1000 zł - rabat 20% na hasło HURT20

Zamówienie powyżej 2000 zł - rabat 30% na hasło HURT30

Zamówienie powyżej 3000 zł - rabat 35% na hasło HURT35

Zamówienie powyżej 4000 zł - rabat 40% na hasło HURT40

Zamówienie powyżej 5000 zł - rabat 50% na hasło HURT50

 

 

Zleć produkcję własnych tatuaży 

katalog stoiskowy znajdziesz --> tutaj

Posiadasz stoisko sezonowe lub chcesz zacząć sprzedaż sezonową?

 Posiadasz stoisko sezonowe lub chcesz zacząć sprzedaż sezonową? Ta oferta jest dla Ciebie. Firma Tattooland jest największym dystrybutorem tatuaży tymczasowych w Polsce. Wyróżniamy się najniższymi cenami hurtowymi, największą ofertą oraz pełnym profesjonalizmem. Tatuaże tymczasowe są stworzone ze specjalnego tuszu oraz kleju, utrzymują się na skórze od kilku dni do tygodnia, są wodoodporne i aplikuje się je za pomocą wody w kilka sekund. Jest to świetna alternatywa lub dodatek do sprzedaży tatuaży z henny.

Tatuaże od Tattooland są w pełni bezpieczne oraz wykonane z najwyższej jakości produktów.
Posiadamy kilka stoisk nad zalewami w  województwie świętokrzyskim, które zaczęły cieszyć się ogromną popularnością a co za tym idzie dużymi zyskami.
Dużą zaletą współpracy z Tattooland jest duża marża jak również natychmiastowe zaopatrzenie. Dzięki pozyskaniu tatuaży tymczasowych od polskiego dystrybutora w przeciwieństwie od zakupu z państw trzecich nie muszą brać Państwo ciężaru spraw celno importowych(co jest skomplikowane i czasochłonne) oraz mają Państwo zagwarantowane certyfikaty bezpieczeństwa produktu.
Możemy świadczyć doradztwo w ekspozycji tatuaży oraz sposobie ich aplikacji, która przeważnie trwa zaledwie 30 sekund, co sprawia, że można obsłużyć dużą ilość klientów.

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl