Pytania i odpowiedzi

1. CZY TATUAŻ ZMYWALNY I TATUAŻ TYMCZASOWY OZNACZA TO SAMO?

Tak, tatuaż zmywalny i tatuaż tymczasowy oznaczają to samo, są synonimami. 

2. ILE UTRZYMUJE SIĘ TATUAŻ TYMCZASOWY?

Tatuaż tymczasowy utrzymuje się kilka dni, maksymalnie do tygodnia.

3. JAK NAŁOŻYĆ TATUAŻ TYMCZASOWY?

Instrukcja nakładania tatuażu znajduje się tutaj ---> KLIKNIJ 

4. JAK ZMYĆ TATUAŻ TYMCZASOWY?

Instrukcja usunięcia tatuażu znajduje się tutaj ---> KLIKNIJ 

5. CZY WYKONUJECIE TATUAŻE Z INDYWIDUALNYM WZOREM?

Niestety w tej chwili nie wykonujemy indywidualnych projektów. Posiadamy gotowe wzory.

6. CZY TATUAŻ JEST WODOODPORNY?

Tatuaże są wodoodporne jednakże po kontakcie z nią mogą być wrażliwe na uszkodzenia, przetarcie, więc należy uważać, nie powinno się trzeć gąbką tatuażu, jeśli chcemy aby przez dłuższy czas zdobił nasze ciało.

7. KIEDY PACZKA ZOSTANIE WYSŁANA?

Zamówienia złożone do godz 13 w dni robocze nadajemy w ten sam dzień roboczy. Natomiast zamówienia złożone po godz 13 w dni robocze nadajemy w kolejny dzień roboczy. 

8. JAK DŁUGO BĘDĘ CZEKAĆ NA PACZKĘ?

Po złożeniu zamówienia otrzymasz link do śledzenia przesyłki, w którym będzie opisany cały bieg przesyłki. Pamiętaj, że paczki dostarczane są jedynie w dni robocze.

9. CZY MOŻNA ZAPŁACIĆ PRZY ODBIORZE?

Tak, można płacić przy odbiorze( forma dostawy In Post Kurier)

10. W JAKI SPOSÓB MOGĘ ODEBRAĆ PRZESYŁKĘ JEŚLI KURIER NIE ZASTANIE MNIE W DOMU?

W takiej sytuacji kurier będzie kontaktował się telefonicznie z klientem, aby umówić się na odbiór paczki w innym terminie lub innym miejscu. Jeżeli kurier nie jest w stanie dodzwonić się do klienta wówczas pozostawia informację awizo.

11. SKĄD BĘDĘ WIEDZIAŁ KIEDY OTRZYMAM PRZESYŁKĘ?

Informacje o aktualnym statusie zamówienia dostępne są w zakładce "Twoje konto". Dodatkowo, na konto e-mail podane podczas rejestracji wysyłane są wiadomości ze statusem zamówienia.

12.CHCIAŁBYM UZYSKAĆ FAKTURĘ VAT ZA ZAKUPIONY TOWAR, CZY JEST TO MOŻLIWE?

Oczywiście, jest to możliwe. Na każdy sprzedawany przez nas towar możemy wystawić fakturę VAT. Należy poinformować Nas o tym w komentarzu zamówienia. Wymagane dane to: Nazwa firmy, adres i NIP. Ze względu na zmianę przepisów podatkowych faktura może być wystawiona do paragonu tylko wówczas, gdy na paragonie będzie NIP nabywcy. To oznacza, że chęć otrzymania faktury do paragonu trzeba zgłosić przed wystawieniem dokumentu z kasy fiskalnej

13. PLANUJĘ ZROBIĆ PRAWDZIWY TATUAŻ. CZY WARTO WCZEŚNIEJ WYKONAĆ TATUAŻ TYMCZASOWY?

Planujesz zrobić sobie tatuaż ? To decyzja na całe życie, dlatego musisz dobrze wybrać wzór, znaczenie oraz miejsce na ciele. Z badan przeprowadzonych przez CBOS wynika że aż 16% Polaków jest nie zadowolona ze swojego tatuażu a 37% jest umiarkowanie zadowolona. Powodem jest inna wizja tatuatora od Twojej źle dobrany wzór i miejsce na ciele
Dlatego przychodzimy z pomocą, u nas możesz wybrać z pośród ponad 1000 wzorów swój wymarzony tatuaż który może posłużyć jako kalka w studio tatuażu! A najlepsze jest to że możesz go aplikować jako tymczasowy tatuaż i sprawdzić jak się będziesz czuł przez najbliższe 7 dni! Posiadamy 50 kategorii tatuaży z czego każda jest szczegółowo opisana co znacząco ułatwia wybranie tego jedynego. Nie popełnij błędu którego możesz żałować, nie daj sobie narzucić wizji tatuatora bo to Twój wybór i Twoje ciało

14. JAK PRZYKLEIĆ TATUAŻ DLA DZIECI?

  1. Umyj i osusz rękę przed nałożeniem tatuażu,
  2. Usuń bezbarwną folię ochronna – UWAŻAJ by nie dotykać części z tatuażem,
  3. Umieść klejącą stroną na skórze w miejscu gdzie chcesz wykonać tatuaż (najtrwalszy tatuaż wychodzi na skórze z jak najmniejszą ilością włosów)
  4. Dociskając wilgotną szmatką/ręcznikiem/gąbką namocz papier podkładowy
  5. Po koło 20-30sekundach po namoczeniu papier podkładowy odklei się od tatuażu. Wtedy, zabezpieczenie można delikatnie usunąć i ewentualne pozostałości nie przyklejone.
  6. Delikatnie pozostawić do osuszenia

15. JAK ZMYĆ TATUAŻ NAKLEJANY?

Aby usunąć tatuaż dla dzieci bądź dorosłych natłuść go oliwką lub kremem do skóry, odczekaj minutę i zetrzyj go wacikiem lub gąbką. W razie konieczności należy powtórzyć czynność do momentu uzyskania oczekiwanego rezultatu.

16. JAK ZWIĘKSZYĆ TRWAŁOŚĆ TATUAŻU ZMYWALNEGO?

Aby zwiększyć trwałość tatuażu zmywalnego należy psiuknąć go lakierem do włosów z odległości min 20 cm. 

17. CZY TUNELE, PLUGI I KOLCZYKI DO PIERCINGU ZAWSZE SPRZEDAWANE SĄ PARAMI?

Jeśli nie jest to wyraźnie zaznaczone w opisie produktu, otrzymasz tylko jedną sztukę produktu. W zasadzie, gdy ilość jest określona jako 1, oznacza to, że dostaniesz tylko jeden przedmiot, np. tunel lub plug. Jednak jeśli produkty są sprzedawane w parach, zostanie to zaznaczone w opisie (np. "sprzedawane jako para"). W takim przypadku wybierając 1 sztukę otrzymasz jedną parę, czyli dwa kolczyki.

18. CZY WYKONUJECIE ZABIEGI PIERCINGU?

Aby wykonać zabieg piercingu, znajdź profesjonalne studio w swojej okolicy.Tattooland.pl nie świadczy usług piercingu

19. CZY MOŻECIE WYJAŚNIĆ, JAK WYKONAĆ PIERCING SAMODZIELNIE?

Wykonywanie piercingu na własną rękę może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia, dlatego zawsze powinieneś skorzystać z usług wykwalifikowanego piercera. Polecamy skontaktowanie się z profesjonalnym studiem piercingu w Twojej okolicy, gdzie doświadczeni specjaliści dysponują odpowiednim sprzętem i dbają o higienę oraz bezpieczeństwo zabiegu.

20. JAK PRAWIDŁOWO ROZPYCHAĆ USZY?

Prawidłowe rozpychanie uszu polega na delikatnym i stopniowym zwiększaniu rozmiaru wkładki do ucha, unikając bólu i dyskomfortu. Nie należy stosować siły ani przesadzać z rozmiarem wkładki, ponieważ może to spowodować uszkodzenie ucha. Wkładki do rozpylania uszu należy stosować zgodnie z instrukcjami producenta i nie używać ich zbyt często, aby uniknąć podrażnienia ucha.

20. JAKIE SĄ POPULARNE MOTYWY W TATUAŻACH DAMSKICH?

Popularne motywy to między innymi kwiaty, zwierzęta, cytaty, kształty geometryczne czy abstrakcyjne wzory.

20. CZY TATUAŻE DAMSKIE SĄ DELIKATNE I SUBTELNE?

Nie, tatuaże damskie mogą być zarówno delikatne, jak i bardziej wyraziste. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

20. JAK WYBRAĆ MIEJSCE NA TATUAŻ?

Warto zastanowić się, czy tatuaż ma być eksponowany na co dzień, czy raczej ukryty. Ważne jest również uwzględnienie czynników takich jak ból podczas tatuowania czy gojenie.

20. JAK MOGĘ ZNALEŹĆ INSPIRACJĘ DO TATUAŻU DAMSKIEGO?

Inspirację można znaleźć w internecie, galeriach, a także obserwując tatuaże innych osób. Ważne jest, aby wybrać wzór, który będzie miał dla nas osobiste znaczenie

21. CZY GDY NAKLEJĘ TATUAŻ A BĘDĘ SIĘ OPALAĆ WZÓR TATUAŻU ODBIJE SIĘ?

Tak w tym miejscu odbije się tatuaż, w miejscu gdzie będzie nałożony tatuaż nie będzie widać opalenizny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl