O Nas

O Tattooland- sklepie z tatuażami tymczasowymi

Jesteśmy niedużym zespołem pochodzącym z Kielc. Tutaj podobno rodzą się najlepsze pomysły, wierzymy w to, że Tattooland również takim będzie. Nie chcemy przynudzać, więc będzie bardzo ogólnie.

Jesteśmy młodzi, kreatywni i mamy parcie na rozwój, czy w tym fachu potrzeba czegoś więcej? Miejmy nadzieję, że nie. Mamy fioła na punkcie tatuaży (w szczególności Piotrek), nie zniechęcamy się problemami, które stają Nam na drodze, wychodzimy z założenia, że problemy prędzej czy później i tak się pojawią, ważne jakie wnioski z nich wyciągniemy i jak sobie z nimi poradzimy.

W Tattooland.pl wierzymy, że wspaniały desing oraz sztuka dają możliwość uszczęśliwienia ludzi. Chcemy aby nasi klienci otrzymywali wysokiej jakości tatuaże oraz w każdym momencie zakupu byli odpowiednio obsłużeni. Tatuaże mogą uszczęśliwić dzieci oraz dorosłych jak również odgrywać ważną rolę w wyrażaniu siebie.

Jesteśmy zaangażowani w Nasze projekty, praca jest dla Nas pasją i chyba właśnie tak powinno być, wszyscy powinniśmy do tego dążyć, głównie dlatego, że przecież spędzamy w niej większość czasu.

Nasze motto to: Traktuj klientów tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

 

Piotr Wąsowicz

Piotr Wąsowicz kielce

 

 

Dominika Czarnecka

 

 

Współpraca SEO

 

 

Logistyka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl